Başarılı Bir Kariyerde Yapılması Gereknler

Kariyerinizde Yapmanız Gerekenler

             Öncelikle tekrardan merhaba diyerek giriş yapmak istiyorum. Eğer seotaktikleri.com adresini takip ediyorsanız makalelerimiz de çeşitliliği esas aldığımızı farketmişsinizdir bugünde bambaşka bir konu ile sizinle beraberiz.

Konumuza gelecek olursak Kariyerinizde yapmanız gerekenler aslında başarılı bir kariyerde yapılması gerekenler olarak da adlandırabiliriz.

kariyer

Direk konuya giriş yapmak istiyorum.  Başarılı bir kariyer için yapılması gerekenleri çok basit olarak 3-4 madde ile açıklayabiliriz.

  1. Kültür
  2. Giyim
  3. Farklılık
  4. Uyum

1.Kültür: Kültürlü olmak her zaman size fayda sağlayacaktır. Örneğin bir iş toplasında kültür konularında ön planda olmak sizi farklı ve bilgili kılacaktır. Buda sizin karşı taraftan bilgili ve halk arasında söylenen şekilde dersek görmüş geçirmiş bir insan gibi gösterecektir J

2.Giyim: Bir toplantıda yada işinizde giyiminize ne kadar önem verirseniz o işe yada toplantıya vermiş olduğunuz önemi temsil edecektir. Giyiminizi ön plana çıkararak bütün gözlerin üstünüzde olması her zaman faydalı olacaktır.

3.Farklılık: Başkalarının görüşlerine katılmak yerine kendinizin farklı görüşünü sunmak daha farklılık uyaracaktır. Ve sizin o işte çabaladığınızı göstermiş olacak

  1. Uyum: Bir ortama uyum sağlamak her açıdan iyidir. Sizi yabancılıktan çıkarıp ev sahibi yapabilir. Çabuk uyum sağlamalısınız ve sıcak kanlı olmalısınız bu şekilde etrafınıza pozitif enerji yayarak size olan ilgi artacaktır. Tabi uyumluluk içerisindeki çizgiyi açmamak gerekir.

 

 

Not: Başarılı olmak için birçok etken bulunmaktadır. Bunlar sadece birkaçı J

1 YORUM

CEVAP VER